TRAIN YOUR SKILLS - Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi

więcej

Razem możemy

Przejdź do treści

TRAIN YOUR SKILLS

DZIAŁANIA
VERSION EN
INFORMACJE

Data:
10.12.2015
Miejsce:
U Pyrnicki
Adres:
ul. Anieli Gut-Stapińskiej 20
34-520 Poronin
Strona:
OSOBY KONTAKTOWE

tel:
Train your skills PL


Train your skillsZadanie kluczowe  - Nauka Mobilizacji indywidualnej.
02-10 grudnia 2015
Poronin, PolskaOPIS PROJEKTU

Projekt "Train your skills" jest wymianą młodzieży, realizowaną w ramach programu Erasmus +. Skierowany jest do młodych ludzi w wieku 15 - 17 z trzech krajów Europejskich: Polski, Czech oraz Słowacji. Głównym celem projektu jest promowanie sportu jako narzędzia rozwijającego  aktywność fizyczną młodzieży, a także podnoszącego poziom ich przedsiębiorczości. Udowodnimy, że sport wpływa na podniesienie kompetencji miękkich młodzieży, a tym samym na wzrost ich atrakcyjności na rynku pracy. Uczestnicy odkrywają swoje mocne strony, a także sposoby, jakie powinni eksponować w procesie poszukiwania pracy. Młodzi ludzie dzięki różnym warsztatom, oraz spotkaniem z ekspertem, poszerzą swoją wiedze teoretyczną i praktyczną na temat rynku pracy, oraz kompetencji miękkich. Wszystkie warsztaty i spotkania prowadzone będą metodami edukacji nieformalnej z aktywnym udziałem młodzieży. Efektem projektu będzie wzrost przedsiębiorczości młodych ludzi, ich pewności siebie, komunikatywności z jednej strony, a rozwoju aktywności fizycznej z drugiej. Ponadto utworzony zostanie portal internetowy zajmujący się tematyką przedsiębiorczości młodzieży oraz promocją aktywności fizycznej. Organizatorem projektu jest "Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi”

PRZYJAZD / WYJAZD

Przyjazd:  Organizatorzy spotkają się z uczestnikami dnia 2 grudnia w Krakowie lub bezpośrednio w Poroninie . Miejsce spotkania w Krakowie zostanie ustalone niebawem.
Uprasza się o nie korzystanie z taksówek, ponieważ organizatorzy nie będą mogli zwrócić za nie kosztów podróży. Osoby chcące podróżować samochodem proszone są o kontakt z organizatorem.
Powrót: 10 grudnia (w godzinach rannych lub wczesnym popołudniem z Poronina lub Krakowa.
Należy pamiętać, że organizatorzy nie pokrywają żadnych kosztów zakwaterowania i żywności poza datami realizacji projektu (grudzień 02-10, 2015).

ZAKWATEROWANIE I JEDZENIE

Projekt realizowany będzie w Poroninie. Jest to wieś w powiecie Tatrzańskim w południowej Polsce. Leży około 7 km na wschód od Zakopanego i 84 km na południe od stolicy regionu krakowskiego.
Będziemy zakwaterowani w hotelu "U Pyrnicki". Poniżej znajdziesz dokładny adres hotelu oraz jego stronę internetową.
Proszę poinformować  z wyprzedzeniem  organizatorów o swoich potrzebach pod względem np. mobilności, zdrowia, alergii, potrzeb żywieniowych itp. Proszę, poinformować organizatorów jeśli jesteś wegetarianinem / weganinem.
Adres miejsca
U Pyrnicki
ul. Anieli Gut-Stapińskiej 20
34-520 Poronin

INFORMACJE GRUPOWE I KOSZTY

Chcielibyśmy zaprosić: 9 uczestników  + 1 opiekuna – łącznie 10 osób
Wiek uczestnika musi wynosić od 15 - 17 lat, opiekun – bez  limitu wieku
Realizacja projektu:
1. Zajęcia aktywne  - 1 zajęcia  (około 30 minut) w grupie w całym projekcie.
2. Wieczory międzykulturowe - proszę przygotować prezentację dotyczące swojego kraju. To może być wszystko! Bądź twórczy! Twoja prezentacja nie musi być tylko obrazem może być także pokazem tańca, ubrania, jedzenia. Im bardziej kreatywny będziesz tym lepiej ;)
3. Informacje na temat rynku pracy - prosimy, abyś przeprowadził badania w swoim kraju w celu uzyskania informacji na temat rynku pracy np. szans i wyzwań, którym młodzi ludzie muszą stawić czoła w celu znalezienia pracy, działania rządu wspierające młodych ludzi w poszukiwaniu pracy, najważniejsze i niezbędne kwalifikacje i umiejętności.

LISTA KONTROLNA / CO ZABRAĆ

1. Międzykulturowy wieczór:  napoje i żywność z kraju i regionu oraz wszelkie inne przedmioty, które mogą pomóc w zaprezentowaniu Twojego kraju.
2. Targi organizacji: ulotki, broszury, materiały promocyjne itp. Pomagające przedstawić Twoją organizację innym uczestnikom.
3. W przypadku podróży w celu zwrotu kosztów: faktury, bilety i karty pokładowe itp.
4. Zdrowotne i społeczne dokumenty ubezpieczeniowe w przypadku zagrożenia zdrowia. Organizatorzy nie pokrywają kosztów ubezpieczenia i / lub koszty leczenia w kraju. Polska jest w UE, więc Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego jest ważna!
5. Odzież: ciepłe i wygodne ubrania i buty (w szczególności zwrócić uwagę na odpowiednie ubrania na zajęcia na świeżym powietrzu).
6. Leki: jeśli przyjmujesz jakieś  lekarstwa zabierz je ze sobą, lokalne apteki mogą nie być w nie zaopatrywane.

KONTAKT

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt:

przewiń do góry
Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi
Darczyńcy


Kontakt


Copyright © 2013-2018 czlowiek-czlowiekowi.pl
All Rights Reserved
Wróć do spisu treści