PACZKA DLA POTRZEBUJĄCYCH - Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi

więcej

Razem możemy

Przejdź do treści

PACZKA DLA POTRZEBUJĄCYCH

DZIAŁANIA

Paczka dla najbardziej potrzebujących.

Święta to magiczny czas, pełen miłości, radości, a także nadziei. Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi została założona z  myślą o osobach potrzebujących. Celem jest wspieranie osób w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. W okresie przedświątecznym tego roku ufundowane zostały paczki dla uczniów z rodzin ubogich, uczęszczających do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnym nr 7 w Rudzie Śląskiej.

Współpraca z wyżej wymienionym Zespołem Szkół trwa od kilku lat.  Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi wspierała uczniów kilkakrotnie organizując m.in. wyjazdy rehabilitacyjne. Znając sytuację bytową i zdrowotną uczniów postanowiliśmy im pomóc wręczając upominki składające się z rzeczy potrzebnych do godnego funkcjonowania w życiu codziennym.

Wychowawcy Szkoły wytypowali 9 osób, którym potrzebna jest pomoc. Wolontariusze Fundacji w dniu 16.12.2016  wręczyli młodzieży upominki oraz paczki z odzieżą, żywnością i słodyczami . Podczas spotkania w Zespole Szkoły Ponadgimnazjalnej panowała miła i radosna atmosfera. Uczniowie złożyli życzenia naszym wolontariuszom, którzy także byli zadowoleni z tego spotkania.

Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi
Darczyńcy


Kontakt


Copyright © 2013-2018 czlowiek-czlowiekowi.pl
All Rights Reserved
Wróć do spisu treści